Kdo jsme

Když jsme se jako děti účastnili Letního dětského tábora RADOST, okamžitě jsme se do tohoto kouzelného místa zamilovali. Rekreační středisko jsme v roce 2003 převzali a letos již 22. rokem provozujeme tradiční zážitkové pobyty Tábory pro děti od 6 do 16 let.

Vyrostli jsme z táborníků, instruktorů a pomocníků ve vedoucí a dnes máme to štěstí toto pohádkové místo dětem pomáhat objevovat. Věříme, že láska k přírodě, vlasti a kolektivu jsou hodnotami, které stojí za to rozvíjet a udržovat.

Našim cílem jsou spokojené a usměvavé děti, ve kterých je rozvinut zdravý soutěžní duch, sounáležitost, touha v sebezdokonalování a přátelství jeden ke druhému.

Důvěřujeme si navzájem a můžeme se na sebe stoprocentně spolehnout. Víme totiž, že přesně toto od nás děti a jejich rodiče očekávají.

„Kdo myslí na rok dopředu – zasadí pšenici, kdo na deset roků – vysadí stromy a ten, kdo myslí na věčnost – vychovává děti.“

Jsme zdravotníci, pedagogové, vedoucí, sportovci, kuchaři, pomocníci, obslužný personál a především – kamarádi.

Děkujeme Vám za projevovanou přízeň a důvěru a těšíme se na další společně prožité zážitky. Za celý kolektiv Rekreačního střediska RS-Radost z. s., Zdeněk Kokeš.