Letní dětský tábor RADOST

Originál je jen jeden!

Táborák. Diskotéka. Koupání. Výlety. Lásky. Kamarádi. Soutěžení. Tancování. Dovádění. Sportování. Zažij tu pravou táborovou atmosféru! Těší se na Tebe kamarádi od 6 do 16 let, čarokrásné údolí, poklad, který chce být objeven a v lese kdesi se chichotající skřítek Radosta…

Víkendové a tematické pobyty

Ať je teplo nebo zima, ať je perno nebo príma, ať je sníh a nebo prší, RADOSTI tvůj smích vždy sluší. Vánoční, Velikonoční, Dušičkový Halloweenský, Mikulášská nadílka nebo Silvestrovská/Novoroční. Přihlas se na některý z našich tematických pobytů a zažij tábor jinak..

Škola v přírodě

Škola názorně? Škola hrou? S hvězdnou oblohou v noci a se sluncem ve dne nad hlavou? Žádný problém. Zaťukejte na dveře ve sborovně a odkažte se na Jana Amose Komenského. Paní ředitelka už bude vědět..

Tábor pro dospělé

Rádi byste zavzpomínali na časy, když jste skládali pionýrský slib a přísahali věrnost vlajce? Když jste nesměle svírali dlaň vaši první lásce? Pronajměte si tábor a zazpívejte si s námi u ohně „Tak do toho šlápni, ať vidíš kousek světa…“ O špekáčky nebo třeba tříchodové menu se Vám postaráme sami..

Pojeď s námi do RADOSTI, užiješ si do sytosti! 😀